Vzduchový filter K&N - KA-7513

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KN-KA-7513Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937672
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 147839 |
| Výška: | 7.563 in (192 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Tapered Conical |
| Výška balenia: | 7.75 in (197 mm) |
| Dĺžka balenia: | 6.81 in (173 mm) |
| Šírka balenia: | 6.81 in (173 mm) |
| Štýl produktu: | Tapered Conical Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 1.15 lb (0.52 kg) |
| Hmotnosť: | 1.1 lb (0.5 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
Vhodné pro:
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2013 KRF750 Teryx FI 4x4 749 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2013 KRF750 Teryx FI 4x4 LE 749 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2013 KRF750 Teryx FI 4x4 LE Camo 750 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2013 KRF750 Teryx FI 4x4 Sport 749 |




![[Obr.: 96/15/56-vzduchovy-filter-k-n-ka-7513-1677754158.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/15/56-vzduchovy-filter-k-n-ka-7513-1677754158.jpg)
