Zábal vzduchového filtru - RK-3901PK

Informace o produktu
Zábal vzduchového filtru - RK-3901PKTento produkt zabalí Váš vzduchový filter dodatočným filtrom.
Predlžuje servisný interval K&N filtra a je vhodný aj do veľmi znečisteného prostredia.
Je z odolného silikónom ošetreného polyesterového materiálu s našitými elastickými otvormi.
Vodoodpudivá úprava zvyčajne vydrží 1 - 2 sezóny
K&N Drycharger® je silikónom ošetrený polyesterový zábal, ktorý je vyrobený na pokrytie K&N vzduchového filtra. Tieto Drychargers, ktoré sú podobné K&N Prechargers, obsahujú jednotné mikronizované otvory, ktoré umožňujú vysoké prúdenie vzduchu a obmedzia množstvo vody ktoré sa dostane do vzduchového filtra.
ID: 3938027
| DRUH: | Zábal vzduchového filtru |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 19369 |
| Výška: | 2.25 in (57 mm) |
| Obsah balenia: | 1 PreCharger Wrap |
| Vnútorný priemer: | 7.5 in (191 mm) |
| Tvar vzduchového filtra: | Round |
| Uzavretý z vrchu: | No |
| Farba: | Black |
| Použitý materiál: | PolANOter |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 1.50 in (38 mm) |
| Dĺžka balenia: | 5.25 in (133 mm) |
| Šírka balenia: | 6.25 in (159 mm) |
| Štýl produktu: | Filter Wrap - Round Straight |
| Hmotnosť produktu: | 0.08 lb (0.04 kg) |
| Hmotnosť: | 0.1 lb (0 kg) |
| Zábal vzduchového filtra: | ANO |
| Wrap: | Precharger |




![[Obr.: 96/17/31-zabal-vzduchoveho-filtru-rk-3901pk-1677754202.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/17/31-zabal-vzduchoveho-filtru-rk-3901pk-1677754202.jpg)


