Zábal vzduchového filtru - RU-2780DK

Informace o produktu
Zábal vzduchového filtru - RU-2780DKTento produkt zabalí Váš vzduchový filter dodatočným filtrom.
Predlžuje servisný interval K&N filtra a je vhodný aj do veľmi znečisteného prostredia.
Je z odolného silikónom ošetreného polyesterového materiálu s našitými elastickými otvormi.
Vodoodpudivá úprava zvyčajne vydrží 1 - 2 sezóny
K&N Drycharger® je silikónom ošetrený polyesterový zábal, ktorý je vyrobený na pokrytie K&N vzduchového filtra. Tieto Drychargers, ktoré sú podobné K&N Prechargers, obsahujú jednotné mikronizované otvory, ktoré umožňujú vysoké prúdenie vzduchu a obmedzia množstvo vody ktoré sa dostane do vzduchového filtra.
ID: 3938175
| DRUH: | Zábal vzduchového filtru |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 19617 |
| Výška: | 2.75 in (70 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Drycharger Wrap |
| Tvar vzduchového filtra: | Oval Straight |
| Uzavretý z vrchu: | ANO |
| Farba: | Black |
| Použitý materiál: | Silicone Treated PolANOter |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 4.25 in (108 mm) |
| Dĺžka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Šírka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Štýl produktu: | Filter Wrap - Oval Tapered |
| Hmotnosť produktu: | 0.03 lb (0.01 kg) |
| Hmotnosť: | 0 lb (0 kg) |
| Base Inside Length: | 4.5 in (114 mm) |
| Base Inside Width: | 3.75 in (95 mm) |
| Top Inside Length: | 3.5 in (89 mm) |
| Top Inside Width: | 2.5 in (64 mm) |
| Zábal vzduchového filtra: | ANO |
| Wrap: | Drycharger |




![[Obr.: 96/17/81-zabal-vzduchoveho-filtru-ru-2780dk-1677754216.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/17/81-zabal-vzduchoveho-filtru-ru-2780dk-1677754216.jpg)
