Zábal vzduchového filtru - YA-4514DK

Informace o produktu
Zábal vzduchového filtru - YA-4514DKTento produkt zabalí Váš vzduchový filter dodatočným filtrom.
Predlžuje servisný interval K&N filtra a je vhodný aj do veľmi znečisteného prostredia.
Je z odolného silikónom ošetreného polyesterového materiálu s našitými elastickými otvormi.
Vodoodpudivá úprava zvyčajne vydrží 1 - 2 sezóny
K&N Drycharger® je silikónom ošetrený polyesterový zábal, ktorý je vyrobený na pokrytie K&N vzduchového filtra. Tieto Drychargers, ktoré sú podobné K&N Prechargers, obsahujú jednotné mikronizované otvory, ktoré umožňujú vysoké prúdenie vzduchu a obmedzia množstvo vody ktoré sa dostane do vzduchového filtra.
ID: 3938177
| DRUH: | Zábal vzduchového filtru |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 165001 |
| Obsah balenia: | 1 Drycharger Wrap |
| Farba: | Black |
| Použitý materiál: | Silicone Treated PolANOter |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 1.00 in (25 mm) |
| Dĺžka balenia: | 6.50 in (165 mm) |
| Šírka balenia: | 4.50 in (114 mm) |
| Štýl produktu: | Filter Wrap - Unique |
| Hmotnosť produktu: | 0.05 lb (0.02 kg) |
| Hmotnosť: | 0.1 lb (0 kg) |
| Zábal vzduchového filtra: | ANO |
| Wrap: | Drycharger |




![[Obr.: 96/18/85-zabal-vzduchoveho-filtru-ya-4514dk-1677754246.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/18/85-zabal-vzduchoveho-filtru-ya-4514dk-1677754246.jpg)

