Philips Ps19W Vision

Informace o produktu
Pocit bezpečia, bezpečná jazdaNaše žiarovky do svetlometov používajú najväčší výrobcovia automobilov. Ponúkajú najlepšiu kvalitu vo svojej triede za konkurencieschopnú cenu.
Typ svetla: PS19W
Napätie [V]: 12
Nominálny výkon [W]: 19
Druh prípojky: PG20/1
PHILIPS: Żiarovka koncového hmlového svetla
Číslo položky: 12085C1
Výrobné číslo: 12085C1
Výrobné: PHILIPS
EAN číslo: 8727900696530
ID: 3961377
| Firma: | PHILIPS |
|---|---|
| Typ žiarovky: | PS19W |
| Typ pätice: | PG20/1 |
| Typ balenia: | Balenie obsahuje 1ks - cena za 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 19W |
| Technológia: | HALOGEN |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Zadná hmlovka |
| Séria: | Vision |
Vhodné pro:
| LANDROVER RANGE ROVER EVOQUE 2011 > Zadná hmlovka PS19W |
| AUDI A3 Convertible (8P7) 2008 > 2013 Predné denné svietenie PS19W |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
497 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
316 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
316 Kč




![[Obr.: 96/42/49-philips-ps19w-vision-1681986843.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/42/49-philips-ps19w-vision-1681986843.jpg)
