Philips Py24W Vision

Informace o produktu
Pocit bezpečia, bezpečná jazdaNaše žiarovky do svetlometov používajú najväčší výrobcovia automobilov. Ponúkajú najlepšiu kvalitu vo svojej triede za konkurencieschopnú cenu.
Typ svetla: PY24W
Napätie [V]: 12
Nominálny výkon [W]: 24
Druh prípojky: PGU20/4
Farba żiarovky: zlty
PHILIPS: Żiarovka pre smerové svetlo
Číslo položky: 12190NAC1
Výrobné číslo: 12190NAC1
Výrobné: PHILIPS
EAN číslo: 8727900696905
ID: 3961382
| Firma: | PHILIPS |
|---|---|
| Typ žiarovky: | PY24W |
| Typ pätice: | PGU20/4 |
| Typ balenia: | Balenie obsahuje 1ks - cena za 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 24W |
| Technológia: | HALOGEN |
| Umiestnenie: | Predne smerovky |
| Séria: | Vision |
Vhodné pro:
| ALFA ROMEO GIULIETTA (940) 2010 > Predne smerovky PY24W |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2009 > 2017 Predne smerovky PY24W |
| BMW 4 Convertible (F33, F83) 2013 > Predne smerovky PY24W |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 2014 > Predne smerovky PY24W |
| BMW Z4 (E89) 2009 > Predne smerovky PY24W |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) 2007 > 2014 Predne smerovky PY24W |
| MERCEDES-BENZ S-CLASS Coupe (C216) 2006 > 2013 Predne smerovky PY24W |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
497 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
316 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
316 Kč




![[Obr.: 96/43/43-philips-py24w-vision-1681986843.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/43/43-philips-py24w-vision-1681986843.jpg)
