Xenónová žiarovka typ D3S 35W 8000K AMiO BASIC

Informace o produktu
Xenónová žiarovka typ D3S 35W 8000K AMiO BASICVlákno určené do originálnych xenónových svetlometov vyžadujúcich žiarovky D3S (xenónové svetlomety so šošovkou). Nie sú potrebné žiadne úpravy inštalácie. Má dokonale zarovnanú ohniskovú vzdialenosť a napäťovú zástrčku špecifickú pre žiarovku D3S. Môže sa používať len s xenónovým konvertorom D3S. Tieto žiarovky majú zabudovaný zapaľovač.
Plná špecifikácia: .
Typ lampy: D3S .
Výkon: 35W .
Napätie: 12V (prepočítané 42V meničom) .
Teplota svetla: 8000K .
Prevádzková teplota: -30~+80°C .
Konektory: štandardné .
ID: 4084391
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D3S |
| Typ pätice: | PK32d-5 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 8000K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K




![[Obr.: 98/52/45-xenonova-ziarovka-typ-d3s-35w-8000k-amio-basic-1692202287.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/98/52/45-xenonova-ziarovka-typ-d3s-35w-8000k-amio-basic-1692202287.jpg)

